Окопні свічки, чи як утилізувати свічки корисно

Окопна свічка є універсальним і довготривалим джерелом тепла у складних умовах життя. Окопна свічка здатна обігріти і освітити невелике приміщення, на ній можна приготувати обід, а невелика кількість світла не видасть позиції наших воїнів. Великою перевагою окопних свічок є простота конструкції та доступність матеріалів, що необхідні для їхнього виготовлення.

Незадовго до початку війни ми розробили технологію як переробляти огарки, що залишаються від насипних свічок на нові гранули. Пілотний проект був успішний і коли було вирішено запустити для всіх клієнтів таку послугу – почалася війна.

Усі розробки були призупинені, але клієнти, що палили свічки досі збирали огарки. І на початку осені 2022 року до нас звернулися волонтери, що виготовляють окопні свічки, ім потрібен був матеріал, що горить, довго, яскраво. Пальмовий віск дуже підходить для цих цілей. Отже і огарки, що залишаються після використання свічок – ідеальний матеріал.

Так з осіні 2022 року ми постачали огарки свічок у великих кількостях для виготовлення окопних свічок. Пройшло літо і ми вже в осіні 2023 року, температура повітря поступово зменшується тому ми закликаємо усіх небайдужих збирати огарки від використання насипних свічок, огарки звичайних свічок, їх недопалки, будь-який огарок свічки – це година тепла для нашого воїна. Коли ви зберете трошки матеріалу – передавайте волонтерам у вашому місті, або нам, щоб ми передали його волонтерам. Також не забувайте про жестяні баночки, що також конче потрібні. Зігріємо воїнів разом !

Залишити відповідь