Стеарин, чи пальмовий віск ? Про насипні свічки

Білі насипні свічки 1 кг + 1 м фітіля

Іноді чуємо питання стосовно походження наших насипних свічок, питання стосовно вартості наших свічок у порівнянні з іншими представниками на ринку, тому розповімо про матеріали з яких роблять насипні свічки.

Насипні свічки можна виготовити з 3-х матеріалів, стеарин, пальмовий віск, парафін.

Насипні свічки з пальмового воску – ідеальний варіант. Гранули рівненькі, однакового розміру, у складі гранул лише продукти віджимки плодів масличної пальми, що є абсолютно натуральними, безпечними і такими, що у природі відновлюються. Температура плавлення гранул висока, що дозволяє їм залишатися розсипчастими у будь-яких погодних умовах нашої Країни. Є біля 15 сортів пальмового воску, які відрізнять між собою виробником, сортом пальм. Деякі з них дають дивовижний малюнок при застиганні, який ви можете побачити на наших свічках з пальмового воску. Для наших свічок ми використовуємо лише пальмовий віск найвищої якості, що додатково очищуємо від неідеальних гранул у нашому технічному процесі.

Насипні свічки зі стеарину – прийнятний варіант. Гранули рівненькі, що не значно відрізняються у розмірі. Інколи гранули склеюються між собою, що призводить до втрати зовнішнього вигляду свічки. Окрім продуктів віджиму плодів масличної пальми у стеарині допускаються включення інших хімічних елементів у різних кількостях залежно від марки. Є технічний стеарин, що має багато включень та низьку температуру плавлення, що не впливає на транспортування, але при горінні копоті не уникнути. Є косметичний стеарин, що має малу кількість домішок, високу температуру плавлення, що є непоганим варіантом для виготовлення насипних свічок.

Насипні свічки з парафіну – не насипні свічки взагалі. Для їх виготовлення беруть парафін, гранулюють. За рахунок його м’якості – гранули майже одразу злипаються, зовнішній вигляд жахливий, гранули липкі на дотик, а при траспортування часто злипаються у один великий ком.
Горіння таких свічок ми не тестували, але температура плавління значно нижча за стеарин і пальмовий віск, тому копоті і великого полум’я не уникнути. Парафін – продукт переробки нафти, і має погані хімічні включення.

Стосовно ціни – пальмовий віск найдорожчий, трошки дешевший косметичний стеарин, технічний стеарин і парафін (певних марок) суттєво дешевші. В нашому магазині не найнижчі ціни на ринку, але якість товарів відповідає ціні. Тільки найкращий пальмовий віск, тільки найкращий фітіль, пакування з матеріалів, що піддаються переробці. Можна побачити пропозиції на ринку дешевщі, але сподіватись на належну якість не потрібно, це можуть бути варіанти не очищені від неідеальних гранул з сумнівним составом.

P.S. Одна із причин, чому ми не радимо купувати у нас лише фітіль для насипних свічок, а радимо купувати і фітіль, і віск полягає у тому, що цей фітіль підходить лише для пальмового воску, він розроблений для його ідеального горіння, а для більш дешевих варіантів насипних свічок він буде занадто потужний, що викличе, кіптяву, дим і зашвидке вигоряння.

Залишити відповідь