Контакти


Ми завжди раді нашим покупцям. Отримати консультацію, або оформити замовлення Ви можете в робочий час будь-яким зручним для Вас способом, або 24/7 на сайті.

Графік роботи


Понеділок - П'ятниця - с 10:00 до 20:00
Субота - с 11:00 до 16:00
Неділя - вихідний


Наші дані


+38 (093) 697 59 11viber
Lilenka.flowers@gmail.com
м. Дніпро, Україна

Умови обміну та повернення товарів


Відповідно до ст. 9 п.1 «Закону України про захист прав споживачів», покупець має право на обмін/повернення товару протягом 14 днів, не враховуючи день покупки у тому випадку, якщо він не використовувався та збережений його товарний вигляд, споживчі властивості, а також розрахунковий документ, отриманий покупцем разом із товаром.

Наш інтернет магазин діє в рамках законодавства України, тому покупці мають право на обмін/повернення товарів протягом 14 днів з дня отримання товару. Слід зазначити, що обмін/повернення здійснюється транспортною компанією Нова Пошта за рахунок покупця, крім випадків, коли товар був пошкоджений транспортною компанією в процесі доставки товару покупцю.

Часто задавані питання

Як зробити насипну свічку1. Беремо скляну колбу, підсвічник.2. Наповнюємо підсвічник насипним пальмовим воском.3. Вставляємо по центру підсвічника фітіль так, щоб на поверхні залишилося 3-4 мм.4. Запалюємо і свічка готова.


Наша команда


Наша компанія складається з 4-х осіб. Злагодженість та концепція сімейного бізнесу дозволяє ретельно контролювати усі етапи роботи магазину. Таким чином, у кожне замовлення ми вкладаємо душу і намагаємося подати його на найвищому рівні.


Placeholder

Александр 

Розробка та просування сайтів, маркетинг, робота з клієнтами.Placeholder

Лилия 

Менеджмент, маркетинг, бухгалтерія, Instagram.


Ми на мапі Дніпра


Наш склад знаходиться у Дніпрі. Вулиця Василя Сухомлинського 61/2. Самовивіз зі складу можливий лише за попереднім записом.